מאמרים בנושאים מגוונים

המדריך השלם לחתונה מושלמת

0 3,544

היום הגדול מתקרב? אבודים? כאן מתחילים להבין טוב יותר את כל הפרטים שצריך לדעת אודות חתונות… בוא להתרשם מהתחום הגדול של האירועים: גני אירועים, עיצוב אירועים ובגדי אירועים!

כבר השגתם מקום לחגוג בו?

העניין החשוב ביותר שצריך להטריד אתכם, הוא אולם האירועים שבו תתחתנו. זה עשוי להיות גן ארועים, ויכול להיות חוף הים. רק אחרי קביעת מקום החתונה, ניתן להחליט סופית על תאריך, קונספט האירוע ואף לבחור את כל אותם הדברים הזעירים שיהפכו את האירוע לחוויה. לא חושבים שהגיע הזמן להתחיל לארגן?

על פי איזה קריטריונים בוחרים אולם אירועים? צריכים אולמות אירועים?

הרבה מהזוגות שמתחתנים עשויים להתלבט חודשים רבים לפני שנסגרים על עצמם, ויש לכך סיבות רבות. אולמות ארועים נבדלים בדברים רבים; כמות המוזמנים שאפשר להכניס, הסאונד, צורת ההגשה וגם המיקום הגיאוגרפי בישראל. כדאי מאוד לדעת מראש מה באמת תמיד רציתם לערוך, זה יסייע רבות לכם בחיפוש של אולם האירועים הרומנטי ביותר…

אם אתם באים לגני אירועים בשביל לבחון מבפנים, שימו לב לדברים הבאים: האולם נראה מספיק סטרילי ונק? האם הגודל מספיק לכמות האורחים שלכם? כמה מלצרים יעבדו בליל החתונה? איש לא צריך מקום מטונף או מקום עם מפגעים… אם אתם רוצים למנוע תקלות במהלך הארוע, חובה לשים לב שאתם שואלים את השאלות הגדולות!

לא תרצו אירוע מושלם?

חתונה תארגנו ככל הנראה רק פעם בחיים (או כך לפחות אנו מקווים…), בדיוק בגלל זה פה אין מקום לטעויות. מתים לדעת כיצד מתכננים את האירוע? הטיפ הטוב ביותר הוא: אף פעם לא להתפשר על דברים קטנים! בעצם, בהנחה ואתם רוצים מיקום חתונה עם מפל מים, באמת מגיע לכם להגשים את החלום…

ועכשיו מה?

אם כבר יש לכם אולם ארועים – אתם יכולים לשקול לעומק את הדברים הקטנים. זה יכול להיות, למשל, עיצוב אירועים… אם עוד לא שמעתם על כך, אז מדובר על אומנות לכל דבר. עם כמה אנשים מומחים המבינים עניין בעבודות עיצוב וחן, אפשר ממש בקלות לדאוג לכך שהארוע שתחגגו יהיה הכי יפהפה וחד פעמי. באמצעות שימוש בשולחנות מעוצבים, רק כדוגמה, אתם יכולים לשדרג במהירות את הרקע של האירוע. האורחים שלכם שיבואו ירגישו ממש מההתחלה שיש כאן אירוע מקורי לגמרי ויבלו באופן שבטוח לא יצא להם בחיים… זו יכולה להיות החתונה שלך!

אחרי שגמרתם להתעסק בענייני העיצוב, אפשר באמת לסדר את פרטים קטנטנים…

למרבית האנשים יצא בטח מתישהו להגיע לחתונה כלשהי. אירועים מהסוג הזה נראים תמיד אותו הדבר – בורקסים זולים, אלכוהול זול ופטנטים חרושים. אם המטרה היא לחגוג חתונה שונה, צריך בטיפת ארגון ואפילו יצירתיות. כך, ימשיכו לזכור את הארוע שערכתם גם עוד שנים רבות מעכשיו… מחפשים אולמות אירועים במרכז?

בחרתם כבר את המזון?

בעבור אורחים הפרט החשוב היחיד הוא האוכל שתגישו. בחירת שירות הקיטרינג היא בעלת השפעה רבה על הזיכרונות מהאירוע הזה, בגלל זה לא כדאי להקל ראש בבחירה הזו. כדאי להשתדל לבחור אך ורק באוכל יוקרתי ומבחר מנות לא קטנות מידי. איש אינו מעוניין לאכול מזון זול או אחד שמונח על צלוחיות מיניאטוריות. משתלם מאוד להוציא כמה שקלים בשביל שהאוכל שיוגש יהיה עשוי בטוב טעם וממלא!

מה עושים עם גני אירועים? דיג'יי עוד לא בחרתם?

רק אחרי שהאכלתם את כלל האורחים, אפשר להעסיקם, וקיימות הרבה שיטות למטרה הזאת. אז במה מתחילים? אין אופציה לשקול חגיגה משובחת ואפילו לא להזכיר מוסיקה. רוצים להזמין איזשהו תקליטן? עם אחד כזה ניתן לשמח את המוזמנים במשך כל החגיגה… כל שנשאר לכם זה להיסגר מראש על סוג מוזיקה שאתם נהנים להאזין לו, ואת הדברים האחרים יעשו עבורכם.

השאר תגובה

האימל שלך לא יפורסם