מאמרים בנושאים מגוונים

למה צריך שירות שליחויות?

0 12,646

העולם בכף ידך :

איכות החיים היום והשפע המוצע לפנינו מרגילים אותנו לקבל הכול מיידית ועד לפתח דלתנו. בגלל השימוש ברשת האינטרנט נוצרת מאליה האשליה שאכן כל העולם הוא כפר גלובלי והדברים מחכים להגיע אלינו הביתה.

שירות שליחויות נותן מענה:

שירות שליחויות מהיום להיום עבור כל מוצר . שירות שליחויות גם נותן מענה עבור מוצרים שלא ניתן לשלוח בדואר רגיל כגון- מוצרי מזון, דואר משפטי , דואר חסוי, דואר בנקאי (המחאות, העברת מזומן) מוצרים שבירים שאתה חס עליהם, בעלי חיים ועוד. מוצרים אלו אתה מעוניין לדעת מתי ואיך יגיעו . ואתה מעוניין לדעת שהפקדת את החשוב לך אצל אדם ראוי, שניתן לסמוך עליו והוכשר לתפקיד בגלל היותו אמין.

מה לבדוק בשירות שליחויות?

כדאי לבדוק את אפשרות הגיבוי. כיוון שאתה מעוניין בשירות מהיום להיום ועבור מוצרים שלא היית שולח בצורות אחרות כדאי לבדוק גיבוי של השולחים. אם השליחים נתקעים בגלל כל סיבה האם לחברת שליחויות זו יש גיבוי של אנשים והמשלוח יעמוד בזמן שנקבע?

כדאי לבדוק טווח נסיעה של שירות שליחויות:

האם חברת שליחויות זו עובדת בפריסה ארצית או שאתה צריך לבדוק עבור כל מקום בנפרד? יש יתרון גדול לחברת שליחויות העובדת בפריסה ארצית ושולחת גם מעבר לקו הירוק.

יתרון לעסקים:

אם החברה בה אתה עובד צורכת הרבה את שירות שליחויות ניתן ברב חברות שליחויות להנפיק מנוי וכך להוזיל את העלויות וכן לקבל יחס מועדף בזמן השליחה במקרה של עומס, או לקבל איש קשר קבוע מה שמייעל במקרים רבים את כל שירות שליחויות עבור החברה המזמינה את השירות.

שמע ביקורות מלקוחות:

אם אתה מהסס האם לצרוך את שירותיה של חברת שליחויות מסוימת בקש ממנה ליצור קשר עם לקוחותיה. הלקוחות ידעו לזהות את היתרונות והחסרונות באופן מיידי וללא אינטרס כלפי החברה.

סקר שוק הוא תמיד יעיל וכדאי. סקר שוק ירגיע את שאלותיך וכך תקבל את מירב המידע על שירות שליחויות.

שיטה זו בטוחה:

החששות הם בעיקר מהלא נודע. אבל אחרי שמתרגלים לשירות שליחויות נהנים מיתרון המיידיות.

השאר תגובה

האימל שלך לא יפורסם