מאמרים בנושאים מגוונים

מנעולן לשעת חירום

0 1,467

הדבר היחידי שבטוח במצב או באירוע חירום הוא שאף פעם אי אפשר לשער או לנחש מתי הם יגיעו ומתי הם יתדפקו על דלתות הבית הפרטי והאישי של כל אחד ואחת מאתנו. במקרים רבים יזדקק, כל מי שייקלע לסיטואציה בעייתית, מסוכנת ומורכבת, לעזרה מידית ומקצועית, גם אם לא מדובר על כוחות ההצלה הרשמיים כמו מכבי אש, מגן דוד אדום או משטרה, אלא לבעלי מקצוע כמו מנעולן לשעת חירום שהתמחותו בכל העולם של פריצת מנעולים ופתיחת פתחים חסומים אשר צריכים להיפתח בטווח זמן קצר ככל הניתן לצורך בטיחותי, רפואי או הגנתי כלשהו.

למרות שהדבר לא נעים מבחינה רגשית ולא קל מבחינה מנטאלית, קשה שלא לחשוב על סיטואציות שבהן ילדים קטנים נשכחים ברכב הנעול ואי אפשר להגיע אליהם בדרך "נורמטיבית" של נטרול האזעקה ופתיחת הדלת באמצעות מפתח או על מצב שבו יש תקלה במנגנון המכאני של הדלתות החשמליות וכל הנוכחים תקועים בתוך המשרד או הבניין ללא יכולת להיחלץ ולצאת או, אפילו על מצב שבו פריט בעל משמעות וחשיבות רבה ננעל בתוך כספת שהקוד שלה נשכח, נעלם או הוחלף, כל אלו דורשים ומחייבים התערבות של מנעולן שמיומנותו ותחום פעילותו הם פריצת מנעולים, מורכבים כסטנדרטיים, בזמני לחץ ובתנאי אי וודאות, תוך רמת ביצוע מושלמת, עם מינימום נזק לדלת הרכב, הבית או הכספת ובזמן המינימאלי האפשרי.

עם פורץ מנעולים מקצועי אפשר תמיד להרגיש בטוחים ומוגנים, דבר היכול לתרום גם לשגרת חיים שלווה ונעימה יותר, מפני שברגע שיודעים כי בשעת דחק ולחץ, יהיה מי שאפשר לסמוך עליו ולבטוח בו, כל הפעולות בהווה הן בטוחות ונעשות בקור רוח. אלמנט אי הוודאות והפאניקה מפני עשיית טעות מצטמצם ובכל מה שנוגע לפרמטרים של דלתות, צילינדרים, פריצת מנעולים ויכולת להיכנס, לפתוח או להגיע אל מקומות נדרשים הרי שבהזנקת מנעולן בשעת חירום, החירום הופך לסביל יותר ולנסבל יותר.

עם הציוד המתקדם, קור הרוח הנדרש, המיומנות המקצועית ואיכות העבודה בתנאי לחץ, אפשר להיות סמוכים ובטוחים כי מנעולן לשעת חירום הוא התשובה האפקטיבית ביותר למשברים ולצרכים מיידים בשעת חירום אמתית.

השאר תגובה

האימל שלך לא יפורסם