מאמרים בנושאים מגוונים

מנעולים חכמים שיוציאו גנבים מדעתם

0 3,365

מה הכוונה במנעולים חכמים? מנעולים חכמים הם מנעולים משוכללים יותר מאשר המנעולים שמותקנים על גבי דלתות החדרים ברחבי הבית. אין הכוונה למנעולים בעלי תעודת בגרות :), אלא מנעולים שיכולים להגן על הבתים שלנו מפני פריצות וגניבות.

היכן אפשר למצוא מנעולים שיכולים לתת לנו את הביטחון ואת היכולת להירגע כאשר אנחנו הולכים לישון או כשאנחנו עוזבים את הבית? את המנעולים מהסוג הטוב ביותר אפשר למצוא אצל מנעולן. מנעולן יכול להמליץ לנו על מנעולים שיכולים להבריח את הגנבים עוד הרבה לפני שהם מנסים לפרוץ את המנעול. בדרך כלל מדובר במנעולים בעלי 3 צירים, כמו אלו שמותקנים על דלתות מסוג פלדלת. מנעולים מסוג זה קשה לפרוץ, וכל ניסיון פריצה שלהם יכול לקחת מאמץ וזמן. על כן הם הטובים ביותר כדי לאבטח את הבית.

את הסרת המנעול הישן והתקנת המנעול המשוכלל והחדש רשאי לעשות אך ורק מנעולן. מי שלא למד איך להחליף מנעול ומי שמעולם לא עשה את זה, כדאי שישאיר את העבודה למנעולן. מי שינסה להחליף את המנעול בעצמו יכול לגרום נזק רב לדלת, מה שיביא להוצאה כספית גבוהה יותר מאשר סכום הכסף הדרוש להחלפת מנעול.

מנעול מתקדם
מנעול חכם מתקדם

על מנת להחליף מנעולים, כדאי לא לפנות לכל מנעולן שמופיע בספר הטלפונים או באינטרנט, אפילו אם מדובר במצב חירום. מנעולנות הוא תחום בעייתי, כיוון שלמנעולן יש גישה למפתחות שלנו ויש אנשים שיעשו בהם את כל העולה על רוחם. מסיבה זו מקומות שמציעים קורסי מנעולנות דורשים מכל מי שרוצה להירשם להציג תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, משום שהיא מעידה כי לנרשם יש עבר פלילי נקי. אם כן, חייבים לבחור במנעולן שאנחנו יכולים לבטוח בו. רק מנעולן מורשה הוא כזה שניתן לסמוך עליו. ניתן גם להתייעץ עם שכנים וחברים ואולי הם יוכלו להמליץ על המנעולן שלהם.

מנעולנות הוא מקצוע שניתן לעבוד בו בשעות לא שגרתיות. במידה ונקלעתם לסיטואציה בה חזרתם הביתה מאוחר מאוד בלילה וגיליתם כי המפתח שלכם הלך לאיבוד ואין מישהו בבית שיפתח את הדלת, אפשר להתקשר אל מנעולן. בוודאי יש מישהו באזור שעובד בשעות אלה. בהזדמנות, אפשר לבקש ממנו שיתקין מנעול מתקדם יותר, אם יש צורך.

השאר תגובה

האימל שלך לא יפורסם