מאמרים בנושאים מגוונים

ביטוחי נסיעות – כי לא ממריאים בלי

0 5,466

הנסיעה הבאה שלכם

אתם עומדים לנסוע את הטיול השנתי המשפחתי לחוץ לארץ, הילדים מתרגשים, המסלול כבר מתוכנן, החדרים בבתי המלון הוזמנו, בקיצור הכול מוכן לקראת הנסיעה הגדולה הזאת שלה אתם כבר מחכים חודשים רבים, בכל זאת זה לא עוד קוויקי לאירופה של סוף שבוע. ביטוח נסיעות עשיתם? אתם עונים לעצמכם אבל יש את הביטוח הזה שאותו מקבלים עם הכרטיס אשראי הבינלאומי, מה רע בו?

מה לגבי הביטוח אותו אתם מקבלים חינם מחברת האשראי שלכם?

נכון יש לכם כרטיס אשראי בינלאומי, ואתם מקבלים בעזרתו גם ביטוח נסיעות בחינם לחו"ל. השאלה היא אם זה מספיק, האם הביטוח הזה ייתן לכם כיסוי כמו שצריך בשעה של צרה ולא שמאחלים לכם אחת כזאת. כשמדובר על ביטוח נסיעות לחוץ לארץ זהו מוצר מורכב שאמור לתת לכם כיוסי איכותי במצבים משתנים ולחלוטין פתאומיים. מה עוד שאתם לא ממש נמצאים בקרבת הבית שלכם. סיטואציה ממש לא נעימה שעשויה להתפתח למקומות ממש בעיתיים מבחינתכם. לכן רצוי מאוד שיהיה לכם ביטוח נסיעות איכותי שתפור בדיוק על פי הצרכים שלכם, את זה תוכלו לרכוש באמצעות סוכן הביטוח שלכם.

ביטוח נסיעות הוא ביטוח הבריאות שלכם בחו"ל

ביטוח הנסיעות שלכם לחוץ לארץ הוא קודם כל ביטוח בריאות איכותי. כזה שנותן לכם כיסוי במגוון של מצבים. החל מטיפול פעוט אצל רופא, דרך רכישה של תרופות נדרשות ועד לטיפולים ואשפוזים מורכבים. תחשבו על זה שבישראל אתם רגילים לרפואה מסוימת לטוב ולרע, מאידך כאשר אתם עולים על מטוס למדינות רחוקות קודם כל קיים מחסום השפה שאיתו עליכם להתמודד, חוץ מזה אין לכם מושג עם הרופא שעליו אתם הולכים איכותי דיו, כל זה וסיבות ועוד סיבות יביאו אתכם למסקנה הברורה שאתם חייבים מורה נבוכים לשעת צרה שכזאת. ואת זה בדיוק ייתן לכם ביטוח נסיעות איכותי שפותח על ידי חברת ביטוח מובילה, כזאת שבשעת צרה תסייע לכם מיידית.

ביטוח נסיעות איכותי יכסה אתכם בשעה שהמטען שלכם יפגע או יגנב

החלק השני של ביטוח הנסיעות שלכם מגן עליכם מפני פגיעה או גניבה של הכבודה שלכם. תארו לעצמכם אתכם עם שלושה ילדים אבל בלי המזוודות עם הביגוד, חייבים להתארגן במהירות על בגדים. הוצאה פתאומית של כמה אלפי שקלים. משהו מאוד לא נעים, כזה שרצוי מאוד להימנע ממנו. אתם רוצים לדעת שחברת הביטוח שלכם תיתן לכם כיסוי מיטבי. לפני שאתם עולים על המטוס רק רצוי שתבדקו היטב עם יש הלימה מוחלטת בין הציוד שלכם לבין מה שאתם עשויים לקבל בתור כיסוי.

ביטוח נסיעות יקנה לכם גם זכות לחילוצים

החלק האחרון של ביטוח הנסיעות הוא עניין החילוצים שעשויים להיות יקרים מאוד ולכן חשוב שתקבלו כיסוי מתאים בייחוד אם אתם נוסעים למדינות עולם שלישי נידחות.

שווה לכם לעשות השוואות מחירים בעזרת הסוכן שלכם

לפני שאתם רוכשים ביטוח נסיעות איכותי מאוד רצוי רק שתוודאו בעזרתו של הסוכן שלכם שאתם עושים את הביטוח הנכון ביותר, לעיתים ישנם מבצעים מטעם חברות הביטוח השונות ואתם ממש לא רוצים לפספס אותם.

השאר תגובה

האימל שלך לא יפורסם