מאמרים בנושאים מגוונים

פוליש – הברקה מעולם אחר

0 1,838

פוליש הוא בעצם פעולה של ניקוי וקרצוף של מרצפות אשר ספגו לכלוך ושומנים במהלך השנים ותחזוקה רגילה אינה מסירה אותם. פוליש נעשה באמצעות מכונה המקרצפת ומצחצחת את המרצפות.

תהליך הפוליש מורכב משני שלבים עיקריים:

ניקוי המרצפות על ידי קרצוף חודרני ומעמיק המגיע עד ליסודן של המרצפות
פוליש והברקה קריסטלית הנעשים בהדרגה. לכל שלב יש את החומר המיוחד לו

מתי כדי לעשות פוליש?
כאשר אתם רואים שהרצפות שחוקות ואינן נראות רעננוֹת ומבריקות לאחר שטיפה רגילה, זהו הסימן לכך שיש לבצע פוליש. אנו ממליצים לבצע פעולת פוליש אחת לשנתיים-שלוש ובכך לשמר את המראה המבריק והנקי של מרצפות ביתכם. יש לציין שפעולת פוליש מומלצת גם לבתים פרטיים וגם למשרדים.

איזה פוליש להזמין?

כיום מציע השוק סוגי פוליש שונים, אשר ניתן להתאים לצרכים המשתנים של כל לקוח ולקוח. חשוב מאוד לבחור בחברת פוליש טובה ואמינה, אשר תוכל לסייע לכם לבחור את סוג הפוליש הנכון ביותר עבור מצב המרצפות שלכם. חברת פוליש מקצועית לא רק תבריק ותחדש את מרצפות ביתכם, אלא גם תדאג לשמר את השיש ולא להרוס אותו תוך כדי התהליך. על כן, חשוב מאוד בעת בחירת חברת הפוליש, לוודא עם נציג החברה איזה סוג של פוליש ייבצעו אצלכם ובאילו חומרים החברה משתמשת.

סוגי פוליש שונים

כפי שציינו קודם, קיימים בשוק מבחר סוגי פוליש מגוונים:
פוליש קריסטל אשר מעניק למרצפות מראה רטוב ומבריק. פוליש קריסטל נעשה על ידי החדרה של חומר קריסטלי באמצעות צמר פלדה מגנזיום, חימום המרצפות וריסוס חומר קריסטלי במספר שלבים
פוליש ווקס אשר מתבצע על ידי מריחת ציפוי אשר מספק הגנה והברקה למרצפות. הווקס מגן על המרצפות מחדירה של נוזלים. אנו ממליצים לבצע פוליש ווקס בעיקר במשטחי חוץ
פוליש אקרילי אשר בו מורחים על המרצפות שעווה שתפקידה להגן על המרצפות. השעווה נספגת במרצפות ומעניקה להן מראה מבריק
לעיתים יש צורך בליטוש המרצפות טרם ביצוע פעולת פוליש וזאת במצבים בהם המרצפות שחוקות למדי ובעלות שריטות רבות ועמוקות. פעולת הליטוש הינה מסיבית ומסירה את כול פגמי המרצפות ולמעשה מותירה שכבה חדשה וחלקה עליה ניתן לעבוד.

השאר תגובה

האימל שלך לא יפורסם