מאמרים בנושאים מגוונים

ניסור בטון

0 1,854

ניסור בטון הוא הבסיס לשיפוצים מוצלחים

עומדים להתחיל בתהליך השיפוצים בבית? ראשית כל, מומלץ שתתאזרו בסבלנות רבה שכן תהליך השיפוצים הוא תהליך ארוך שמלווה לעתים בחוסר נוחות. חשוב מאוד להעסיק קבלנים מקצועיים שידעו לבצע פעולות קידוח בטון או ניסור בטון, וזאת על מנת לחסוך זמן ולייעל את תהליך העבודה.

מהו ניסור / קידוח בטון?
עוד בטרם נדון בתהליך הקידוח, חשוב שנבין קודם כל מהו בטון: בטון הוא חומר חזק מאוד שמורכב מתערובת של חומרים שונים כמו חול, מלט, חצץ, מים ועוד. הבטון משמש כבסיס של מבנים רבים, וכן של גשרים ותשתיות שונות. במקרים שבהם הבטון מתוכנן לעמוד בעומסים גבוהים, ניתן להוסיף לו מוטות ברזל שיחזקו את יציבותו.קידוח בטון או ניסור בטון הן שתי שיטות שמטרתן לבצע חיתוכים בקוטרים שונים בבטון באופן מדויק. להבדיל משיטות עבודה אחרות, שיטת קידוח בטון ושיטת הניסור בבטון מאפשרות עבודה מדויקת ובטיחותית, שמתפרשת לעתים על קוטר של כמה מילימטרים בודדים. קידוח בטון מתבצע באמצעות מקדחה ייעודית ואילו ניסור בטון מתבצע באמצעות מנסר מקצועי.

יתרונותיו של ניסור בטון מול שיטות עבודה אחרות
בעבר, אם רציתם לבצע פעולת קידוח או ניסור בבטון, הייתם צריכים לעבור דרך מסכת עינויים ארוכה ומסורבלת שהייתה מתגלה לא פעם כמסוכנת, וזאת בשל חוטי החשמל החשופים והכבלים שהיו מתגלים תוך כדי העבודה. היום, הודות לשיטת העבודה המתקדמת, קידוח או ניסור בטון מתבצעים בצורה נקייה, בטיחותית וקצרה, ובכך נחסך זמן יקר בעת ביצוע השיפוצים.

כיצד מבצעים קידוח בטון?

בטרם ביצוע קידוח בטון או ניסור בטון, חשוב לבצע בדיקה מקדימה ולבדוק שאין חוטי חשמל או כבלים נסתרים מאחורי הקיר. לאחר שלב הבדיקה הראשוני, מקובל לסמן את החורים שרוצים לקדוח או לנסר ולהמתין לקבלת אישור ממהנדס המבנה כדי להבטיח שפעולה זו לא תערער את יסודותיו של המבנה כולו.לאחר ההכנות המקדימות, אנשי מקצוע מיומנים מבצעים את הפעולה באמצעות המכשור המתקדם ביותר, ותוך כמה דקות אתם עשויים לגלות חתך קטן ומדויק בקיר הבטון ולהמשיך הלאה לעבודות השיפוץ. בטרם ביצוע עבודות השיפוץ חשוב לוודא שאתם מעסיקים אנשי מקצוע מיומנים שידעו לבצע קידוח בטון או ניסור בטון בצורה המקצועית והבטיחותית ביותר.

השאר תגובה

האימל שלך לא יפורסם