מאמרים בנושאים מגוונים

כיצד לבחור משרד רואי חשבון?

0 1,666

החלטתם להיעזר בשירותיו של משרד רואי חשבון? ראשית, חשוב להבין מיהו רואה חשבון ומה תפקידו. על פי חוק, רואה חשבון הוא מי שסיים בהצלחה לימודי ראיית חשבון, עבר הכשרה מעשית של שנתיים ובנוסף עבר בהצלחה את מבחני לשכת רואי החשבון ומחזיק בידיו רישיון.

תפקידו של משרד רואי חשבון הוא להעניק ללקוחות שלו מגוון שירותים פיננסים שיעזרו להם לנהל כראוי את התחום הכספי של העסק. בין השירותים הניתנים ניתן למצוא: טיפול בנושא הנהלת חשבונות, ביצוע דו"חות כספיים וייצוגם מול רשויות המס, טיפול במשכורות ועוד.

מי זקוק לשירותיו של משרד רואי חשבון?

ניתן לומר כי כל בעל עסק אשר אינו יודע כיצד להתנהל מול עשרות הטפסים שהוא מקבל ממס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ, זקוק לעזרה והכוונה של רואה חשבון. משרד רואי חשבון בעצם מסיר את מרבית האחריות מבעל העסק ומנהל עבורו את כול ההתעסקות הפיננסית.

משרד רואי חשבון מקצועי ובעל ניסיון, יידע כיצד לתרגם את כל המספרים לכסף ויוכל לעזור לך להבין באופן פשוט כמה כסף באמת מרוויח העסק שלך, היכן ניתן לחסוך בעלויות או לשפר התנהלות כספית כזו או אחרת.

האחריות שלך כבעל עסק, היא לתת אמון מלא ברואה החשבון שלך ולהעביר אליו את כל המידע לו הוא זקוק כדי לבצע הנהלת חשבונות בעסק שלך. חשוב לעבוד בשיתוף פעולה מלא תוך שקיפות ולא להסתיר מידע מרואה החשבון.

משרד רואי חשבון – שירותים ועלויות

משרד רואי חשבון המחזיק בצוות עובדים מקצועי ובעל ניסיון, יוכל להעניק לכם שירותים פיננסים נוספים בהתאם לצרכים שלכם. שירותים אלו יכולים להיות ליווי ותמיכה עסקית, הנהלת חשבונות של כמה חשבונות ועוד. במידה ואתם זקוקים לכל אלו, היתרון הוא מעטפת כוללת של שירותים פיננסים תחת קורת גג אחת.

עלות שירותיו של משרד רואי חשבון נעה על קשת רחבה של מחירים. מומלץ לערוך סקר שוק ולהשוות עלויות. כמו כן, מומלץ ביותר לבקש המלצות מחברים ובעלי עסקים לגבי משרד רואי חשבון איתו הם עובדים. הרי "אין חכם כבעל ניסיון. בכל מקרה, בדקו היטב אילו שירותים כולל המחיר אותו הציע לכם.

השאר תגובה

האימל שלך לא יפורסם