מאמרים בנושאים מגוונים

אתם אומללים ביחד?

0 985

אתם אומללים ביחד? יכולים לראות את עצמכם מתגרשים? מזל שהגעתם לכאן.

מה מספר הזוגות שיתגרשו? יותר מידי, המספרים מוכיחים שקרוב לשני שליש מהזוגות עתידים להפרד. יש לכך סיבות רבות. החל מדברים לא חשובים כמו קצר בתקשורת, מתיחות בעקבות המטלות שיש להספיק וכלה בבעיות שמתעוררות לאחר התמקדות בקריירה. אך, החדשות הטובות הן, שהיום ישנן דרכים נוספות לפני שרצים לרבנות להתגרש. חייבים לקרוא עוד על טיפול זוגי? אל תפסיקו לקרוא.

חושבים שאתם צריכים טיפול זוגי? צריכים עוד מידע על יעוץ זוגי?

אם גם אתם נקלעים למצב בו אתם רבים, מכים וחושבים שזה הזמן להתגרש- רק טיפול זוגי עשוי להציל אתכם. אין תמיד צורך להתגרש, יש עוד אופציות לשקול. השלכות של גירושין אינן נעימות ולמרות הכל, בטוח יש סיבה שבגללה התחתנתם מלכתחילה.

איך בוחרים סוג של טיפול? באיזו צורה מחפשים מידע על ייעוץ זוגי?

מטפלים מגוונים קיימים ולכל אחד גישה שונה לחלוטין. כדי להיות בטוחים שאתם בוחרים נכונה, כדאי רק להחליט על פגישה עם המטפל. פגישות אלה ניתנות לעיתים בחינם, והן נותנות לכם הזדמנות לבחון ולהעריך את גישת המטפל. אל תחששו לחייג למטפל בשביל לקבוע פגישה- תמיד רצוי לדעת לפני שמתחילים מאשר לא לקבל את מה שציפיתם.

מה רציתם לדעת על טיפול זוגי

היו סיבות שבגללן החלטתם להתחתן. אחרי שעבר כל הזמן הזה, לאחר כל השינויים, התקשורת לא פתוחה, מתפוגגת התשוקה ודברים אינם כפי שהיו בשיאם. כל הזוגות עוברים את זה, אבל לא כל צמדי החמד מסוגלים לפתור את הבעיות. הטיפול מציע מקום ניטרלי לבכות על הצרות, לקבל כל מיני כלים, לפרוק את העול ולהתאהב מחדש.

מדובר כאן על הפסד גדול אם לא תתנו צ'אנס נוסף לנישואים שלכם- בסוף ייתכן שתצליחו להציל את הזוגיות.

עוניינים בטיפול זוגי? מעוניינים לדעת עוד על סוגי טיפול? היכנסו לאתר http://www.du-et.co.il/ ותמצאו כל מה שהייתם צריכים.

השאר תגובה

האימל שלך לא יפורסם