מאמרים בנושאים מגוונים

שמלת כלה פשוטה

0 1,986

שמלת כלה – פשוטה או מפוארת? יום חשוב ביותר בחיים, ויש שיגידו החשוב מכולם, הוא יום החתונה שלנו – יום שמוקדש לזוג האוהבים, שבחרו לחגוג אהבתם ולהתחייב קבל עם ועדה לזוגיות משותפת לעולמים, לטוב ולרע.

לא מפתיע שבאירוע זה את וודאי רוצה להיות הכי יפה ומטופחת, ומה טוב יותר משמלה לבנה מעוצבת ומרהיבה, אשר נותנת לכל אישה להתלבש כמו נסיכה?

כיצד קונים שמלה? מהו המחיר ההממוצע? מה באופנה בעונה הנוכחית? מחפשת שמלות כלה? רוצה פרטים על עיצוב שמלות כלה? בואי נתחיל:

מחירה ההתחלתי של שמלת כלה ממעצב הוא 6,000 ₪, אך בעצם ניתן למצוא שמלות שעולות מחצית, או פי עשרה מכך. השכרת שמלת כלולות עולה כ-20 אחוז פחות מרכישה מלאה, ואם ההפרש כזה קטן, בדרך כלל עדיף פשוט לרכוש את השמלה ולשמור אותה למזכרת לילדות.

קטלוג שמלות כלה – כמה טיפים.

האם את צריכה סלון או מעצבת? בקשי המלצה מחברות קרובות שקנו שמלה בשנים האחרונות (עדיף כאלה שלא מזמן), וחפשי קטלוגים מטעם המעצבים הרלוונטיים במטרה לראות אם הקולקציות שלהם יפות בעיניך.

השתמשי בקטלוגים, אך התייחסי אליהם כהנחייה ולא יותר מכך, בכדי להתוודע לדגמים הקיימים, סגנונות וכדי לקבל רעיונות לעיצוב השמלה שלך.

בהמשך הגיעי לסטודיו או לסלון, עדיף עם תיאום מראש, בכדי שתקבלי את מלוא תשומת הלב של הצוות.

שם, שאלי את עצמך: האם מעצבת או מעצב הבית יושבים איתך מספיק, או שאת מופנית לאנשי הצוות במקום? האם הם ממלאים אחר בקשותייך? האם השירות איכותי? ומה היחס לשאר הלקוחות שמגיעות למקום? האם המחיר הוא כזה שתוכלי לעמוד בו?

בנוסף שאלי אם תהיי זכאית לשירותים נלווים, כמו איפור ועיצוב שיער לפני האירוע, שהרי הדבר עשוי לחסוך לך הרבה זמן והוצאות מיותרות. כמו כן ישנם מקומות מסויימים ש בוחרים לקחת את השירותים הללו צעד נוסף קדימה, ומוסיפים גם מגוון טיפולי ספא שהופכים את ההכנות לנעימות באופן משמעותי.

סלון כלות מעולה מקפיד על רמה גבוהה מכל הבחינות – חומרים ותפירה, עיצוב ולא פחות חשוב, השירות. לכן, אין צורך להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

השאר תגובה

האימל שלך לא יפורסם